Sketchup 2022 Eğitim Seti Çıktı

Sketchup 2022 kullanım kolaylığı bakımından en basit ve görselleştirme araçları içerisinde en fazla render motoruna sahip bir 3d tasarım programıdır. Sketchup programının temel özelliği kütle bazlı çalışması ve bir puzzle gibi boz ve tekrar yap prensibine bağlı olması hem tadilat süreci hem de kaliteli görselleştirme sürecinde büyük artıları bulunmaktadır.

Sketchup 2022 Eğitim Setine neden ihtiyaç vardır ?

Her programın olduğu gibi Sketchup programında kendine has tekniği ve modelleme araçları mevcuttur.Bir programı kendimizin öğrenmesi ve bir eğitim setiyle öğrenmemiz arasında zaman farkı vardır.Bu zaman farkı bizim rakiplerimizden ve çevremizden daha iyi yerlere gelmemizi sağlar.

Eğitim setleri aynı zamanda programa yaklaşım açımızın nasıl olması gerektiğini ve dersi veren kişinin tekniğini öğrenmemize sebep olur.Bu sebeple 3d eğitim setlerinin bize olan faydaları azımsanmayacak kadar çoktur.

Bu sebeple 3degitimsetleri.com adresimizde sizlere hem Sketchup eğitimlerini hem de sketchup programına bağlı render motorları hakkında kaliteli butik eğitimler veriyoruz.

Bu eğitimlerde ki kurslara katılarak kendinizi daha iyi geliştirerek hem öğrenme sürecinizi hızlandırıp hem de maddi manevi açıdan kendinizi geliştirebilirsiniz. Unutmayın öğrenmek mutluluktur.

Eğitim setine ulaşmak için buraya tıklamanız yeterlidir.
Exit mobile version