Kullanım şartları

1. Koşullar
Sketchupturkiye.com adresinden erişilebilen bu Web Sitesine erişerek, bu Web Sitesi Kullanım Hüküm ve Koşullarına bağlı kalmayı ve geçerli tüm yerel yasalarla yapılan sözleşmeden sorumlu olduğunuzu kabul etmiş olursunuz. Bu şartlardan herhangi birine katılmıyorsanız, bu siteye erişmeniz yasaktır. Bu Web Sitesinde bulunan materyaller telif hakkı ve ticari marka kanunu ile korunmaktadır.

2. Lisansı Kullan
Sketchup Türkiye’nin Web sitesindeki materyallerin bir kopyasını yalnızca kişisel, ticari olmayan geçici görüntüleme için geçici olarak indirme izni verilmiştir. Bu, bir lisans verilmesidir, mülkiyet devri değildir ve bu lisans kapsamında şunları yapamazsınız:

malzemeleri değiştirmek veya kopyalamak;
Materyalleri herhangi bir ticari amaçla veya halka açık herhangi bir teşhir amacıyla kullanmak;
Sketchup Türkiye’nin Web Sitesinde bulunan herhangi bir yazılıma tersine mühendislik uygulama;
materyallerden herhangi bir telif hakkı veya diğer tescilli gösterimleri kaldırmak; veya
materyalleri başka bir kişiye aktarmak veya materyalleri başka bir sunucuda “yansıtmak”.
Bu, Sketchup Türkiye’nin bu kısıtlamalardan herhangi birinin ihlal edilmesi durumunda feshine izin verecektir. Fesih üzerine, görüntüleme hakkınız da feshedilecektir ve elinizdeki indirilmiş materyalleri ister basılı ister elektronik formatta olsun imha etmelisiniz. Bu Hizmet Şartları, Hizmet Şartları Oluşturucu ve Gizlilik Politikası Oluşturucu’nun yardımıyla oluşturulmuştur.

3. Sorumluluk Reddi
Sketchup Türkiye’nin Web Sitesindeki tüm materyaller “olduğu gibi” sağlanmaktadır. Sketchup Türkiye, açık veya zımni hiçbir garanti vermez, bu nedenle diğer tüm garantileri geçersiz kılar. Ayrıca Sketchup Türkiye, Web Sitesindeki materyallerin kullanımının doğruluğu veya güvenilirliği veya bu materyallerle veya bu Web Sitesi ile bağlantılı herhangi bir siteyle ilgili herhangi bir beyanda bulunmaz.

4. Sınırlamalar
Sketchup Türkiye veya bu Web Sitesinin yetkili temsilcisine sözlü veya yazılı olarak bildirimde bulunulmuş olsa bile, Sketchup Türkiye veya tedarikçileri, Sketchup Türkiye Web Sitesindeki materyallerin kullanılması veya kullanılamamasından doğacak zararlardan sorumlu olmayacaktır. böyle bir hasar olasılığı. Bazı yargı bölgeleri, dolaylı garantiler üzerinde sınırlamalara veya arızi hasarlar için sorumluluk sınırlamalarına izin vermez, bu sınırlamalar sizin için geçerli olmayabilir.

5. Düzeltmeler ve Hatalar
Sketchup Türkiye’nin Web sitesinde görünen materyaller teknik, yazım hataları veya fotoğraf hataları içerebilir. Sketchup Türkiye, bu Web Sitesindeki materyallerin hiçbirinin doğru, eksiksiz veya güncel olduğuna dair söz vermeyecektir. Sketchup Türkiye, Web Sitesinde yer alan materyalleri herhangi bir zamanda bildirimde bulunmaksızın değiştirebilir. Sketchup Türkiye, materyalleri güncelleme taahhüdünde bulunmamaktadır.

6. Bağlantılar
Sketchup Türkiye, Web Sitesine bağlı tüm siteleri incelememiştir ve bu tür bağlantılı sitelerin içeriğinden sorumlu değildir. Herhangi bir bağlantının varlığı, siteyi Sketchup Türkiye tarafından onaylandığı anlamına gelmez. Bağlantılı herhangi bir web sitesinin kullanımının riski kullanıcının kendisine aittir.

7. Site Kullanım Şartları Değişiklikleri
Sketchup Türkiye, Web Sitesi için bu Kullanım Koşullarını herhangi bir zamanda önceden bildirimde bulunmaksızın revize edebilir. Bu Web Sitesini kullanarak, bu Kullanım Hüküm ve Koşullarının güncel sürümüne bağlı kalmayı kabul ediyorsunuz.

8. Gizliliğiniz
Lütfen Gizlilik Politikamızı okuyun.

9. Geçerli Kanun
Sketchup Türkiye’nin Web Sitesi ile ilgili her türlü iddia, kanunlar ihtilafı hükümlerine bakılmaksızın tr kanunlarına tabi olacaktır.

Başa dön tuşu
Sohbeti Aç !
Merhaba , nasıl yardımcı olabiliriz ?
Sketchup Türkiye Ekibi
Merhaba
Yardımcı olabileceğimiz konu nedir ?