Sketchup Türkiye

Render Bilgisayarı 2022

Render bilgisayarı konusunda dikkatli davranmak ve parçaların seçimi konusunda araştırma yapmak gerekmektedir.Bu araştırma olayını biz sizler için yaparak render bilgisayarı konusunda 2022’nin 2 tane render bilgisayarı seçeneklerini sizlere sunuyoruz. Oyun bilgisayarı ile karıştırılan bu render için bilgisayar sistemleri , konusunun farklarını aşağıda sizlere açıkladım.

Aşağıda videoda sizlere 2 adet biri fiyat performans render bilgisayarı diğeri ise üst seviyelere yakın render sistemleri tercihlerini yaptık. Tercihleri yaparken donanım bileşenlerinin bir biri ile uyumu ve önemli husuları video içerisinde anlattım.
Bu konuda videoları izlemenizde fayda var çünkü bazı önemli kriterlerin video içerisinde göstermek önemli olduğu için sizlere bunu anlattım.

Render bilgisayarı yerine oyun bilgisayarı ?

Bazı arkadaşlarımız render bilgisayarı yerine, oyun bilgisayarı tercih etme durumuna gidiyorlar.Arkadaşlar render bilgisayarı , oyun bilgisayarına göre, render esnasında %100 yük içerisinde saatlerce çalışmaktadır.Oyunlar da ekran kartına ve işlemciye binen yük ile render sırasında binen yük arasında farklılık olduğu için, donanım bileşenlerinin iyi seçilmesi gerekmektedir.

Render sistemleri konusunda sizler için en düşük ve en yüksek donanım bileşenlerini tanıttık arkadaşlar.Tekrar söylemem gerekirse aşağıdaki videoları mutlaka izlemeniz gerekmektedir.Sistem bileşenleri konusunda önemli bilgileri aşağıdaki videolarda anlattım arkadaşlar.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Sohbeti Aç !
Merhaba , nasıl yardımcı olabiliriz ?
Sketchup Türkiye Ekibi
Merhaba
Yardımcı olabileceğimiz konu nedir ?