Twinmotion

Twinmotion Eğitim Seti

https://www.youtube.com/playlist?list=PLbcNJVR3dmPoR900NkxA7deRDFxWrtxnn

Twinmotion Eğitim Seti ile ücretsiz bazı derslerle Twinmotiona giriş yapacaksınız.
Twinmotion programı diğer render motorlarının aksine hızlıca sizin görselleştirme yapmanızı sağlayacak kolaylıklarla donatılmıştır.
Her ne kadar rakibi Lumion kadar hızlı bir gelişim içerisinde olmasada, gelecek vaad eden programların arasında bulunduğunu söylemek isterim.
Bu tür programların Ara yüzü basit ve kolaydır, çok büyük efor sarfetmeden görselleştirme konusuna adım atabilirsiniz.Twinmotion Eğitim Seti ile bu kolaylıkları ücretsiz olarak öğreneceksiniz.

Twinmotion Eğitim

Yine sketchup dosyalarını hızlıca açabilme ve mekanlar içerisinde dolaşabilme özelliği aynı oyunlardaki gibi kendini göstermektedir.Bu konuyla ilgili Kamil Öksüz arkadaşımızın bize gönderdiği videoları izleyeceğiz. İlk dersimizde Twinmotion programına ilk giriş yapıyoruz, ara yüz ve diğer önemli araçları göreceğiz.Twinmotion içerisine dosya aktarmak ve kaplama ile ilgili video içeriğidir.Twinmotion içerisine arazi oluşturmak ve düzenleme ile ilgili video içeriğidir.Twinmotion içerisineki insan karakterleri ve araçlarla ilgili animasyonun anlatıldığı video içeriğidir.

Twinmotion Eğitim Seti

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Sohbeti Aç !
Merhaba , nasıl yardımcı olabiliriz ?
Sketchup Türkiye Ekibi
Merhaba
Yardımcı olabileceğimiz konu nedir ?