SketchUp Viewer Nedir?

SketchUP Viewer hazırlanan proje ve dosyaları kolay görüntülemeyi sağlayan yeni modelleme sistemi ile geliştirilen 3B tasarım temelli bir programlama yöntemidir.

SketchUP Viewer nedir sorusu tüm sektörler tarafından merak ediliyor. Uygulama 3D görünümü ve teknolojinin getirdiği son imkanları verimli bir şekilde kullanmanın önünü açıyor.

Hemen her sektörde kullanılabilen uygulama ile kişi ya da firmalar çalışmalarını üç boyutlu olarak iş ortakları ile paylaşabilmenin avantajlarını yakalıyor.


Üstelik SketchUp Viewer servisini hem masaüstü hem laptop hem de akıllı cep telefonu ve tabletlerde kullanabilirsiniz. Bu da her nerede olursanız olun çalışmalarınızı yanınızda taşıma kolaylığını sunuyor.

SketchUp Desktop Viewer ile herkes SketchUp’ta oluşturulan modelleri görüntüleyebilir ve yazdırabilir. SketchUp Desktop Viewer, SketchUp’ın tam sürümüne sahip olmayan veya buna ihtiyaç duyan bilgisayarlarda modelleri görüntülemek için harika bir ücretsiz sürüme sahiptir.

SketchUp Viewer Avantajları

İşte SketchUp Desktop Viewer uygulamasını kullanmanın birkaç avantajı:

Dosyaları açma, ara yüzde gezinme ve çıktılar oluşturma konusunda yardım için SketchUp Desktop Viewer’a Başlarken bölümüne bakın. Bu bölümdeki alt makaleler ayrıca 3B görüntüleme araçlarını kullanmaya başlamanıza ve kenar ve yüz görüntüleme ayarlarını değiştirmenize yardımcı olur.

SketchUP için:  Müşterilerin incelemesi için bir SketchUp dosyası paylaşıyorsanız, modeli kontrol etmek için SketchUp Desktop Viewer’ı kullanabilirler. SketchUp Desktop Viewer’ı kullanmaya başlamalarına yardımcı olmak için bu makaleyi müşterilerinizle paylaşın.

SketchUP Viewer Ücretli mi?

SketchUp Viewer Mobile uygulamalarını yüklemek ve kullanmak ücretsizdir (Oturum Açılması gerekir). AR özellikli bir mobil cihazla, AR’ye dahil olan demo dosyalarını da keşfetmekte özgürsünüz.

AR’de kendi modellerinizi görüntülemek için aktif bir SketchUp Shop , SketchUp Pro veya SketchUp Studio aboneliğinizin olması gerekir. Bu yazıda SketchUP Viewer nedir sorusuna yanıt vermeye çalıştık.

Exit mobile version