Sketchup indir

Sketchup 2018 ve programın eski sürümlerine, yeni başlayanlar ve sitemizi ilk defa uğrayanlar Sketchup programının nerden indirildiği konusun yeterli bilgi sahibi olmayabilirler,O yüzden bu konu içerisinde sketchup indirme linklerini vereceğim.

Bu konu programın nerden indirildiği konusun da sizlere yardımcı olacaktır.Sketchup programı daha önceden Google ürünüydü ve daha sonradan Trimble firmasına satıldı.Fakat linkler ve isim konusunda bir değişikliğe uğramadı. olduğu için kendi adresinden indirebilirsiniz.

Bu adresi yazının son kısmın da vereceğim.Google arama motorunda ise Sketchup indir komutunu yazarak , google’ın indirme sayfasına ulaşabilirsiniz.

Sketchup en son sürümü indirmek için bu linke tıklamanız yeterlidir.Şu günlerde 2018 versiyonu gelen programın şu an için make sürümü olan ücretsiz sürüm eklenmemiş.Sketchup make sürümünün ilerleyen günlerde eklenmesini bekliyoruz.

Makale İçerik Listesi

Sketchup indirmek bize neler kazandırır ?

Sketchup programının ensnek ve hızlı yapısını kullanarak , daha hızlı ve görsel çizimleri zaman kaybetmeden ve çeşitli render motorları kullanarak çiziminize görsellik kazandırabilirsiniz.Fiyatlandırma olarak diğer 3d tasarım programlarına nazaran daha az maliyete sahip ve kullanıcı dostu olan Sketchup pro 2018 ile iş akışınızı hızlandırıp, tasarımlarınıza hayat verebilirsiniz.

Sketchup için çok fazla yenilik bekleyeneler bu yenilikler için daha uzun zaman bekleyebilirler, çünkü firma yalın ve sade yapısı ile karmaşık olmayan bir kriteri esas alarak ürünlerini çıkartıyor.

Grubumuzda ve çeşitli platformlarda çok değişik beklentileri olan kullanıcılar, sketchup 2018 ve daha sonraki gelecek seriler için çok büyük değişik beklememeleri faydalı olur.

Sketchup İndirdik ama sistem gereksinimleri ?

Sketchup 2015 versiyonuna kadar normal laptopların hepsinde sorunsuz bir şekilde çalışıyordu.

Sonradan gelen sketchup 2017 ile sistem gereksinimleri biraz daha artmış oldu.

Exit mobile version