Hakkımızda

Merhaba arkadaşlar İsmim Ufuk ŞEN

1997 Eylül hayatında başladığım 2D ve 3D Çizim Proje işlerimizden edindiğimiz tecrübe ve deneyimleri bu site içerisinde sizlerle paylaşmaktayız.Bu site içerisinde çektiğimiz videoları , yazdığımız makaleleri sizlerle paylaşıyoruz.Bu çaba içerisinde site içerisinde eklemiş olduğumuz videolarımız ve projelerimizi başka sitelerde rahatlıkla kullanabilirsiniz.Yanlız unutmayınız ki diğer sitelerde videolarımızı ve konularımızı kullanırken http://www.sketchupturkiye.com dan alınmıştır ibaresini kullanınız.

Çünkü bu site içerisindeki birçok video büyük zaman ve emek harcanarak hazırlanmıştır.

Sketchup Konusundaki dersler hem kendi gelişimimizden, hem Sketchup resmi sitesinden ve aynı zamanda yerli ve yabancı kaynaklardan derlenerek sizlere Sketchup Türkçe videolu ders halinde, bu programı daha iyi anlamanız açısından hazırlanmıştır.

Ayrıca zaman zaman site içeriğinde konularda ,  dış bağlantılara ve içeriklere yer verilmektedir.
Bu içerikler ve sayfalar, editörlerimiz yada site sahibi ile hiçbir alakası yoktur. Sadece tavsiye bağlantılardır.

Bu bağlantılardan dolayı oluşabilecek olası problemlerden  dolayı sorumluluk kabul edilmeyecektir.

Site yönetimine ulaşmadan yapılan hukuki işlemlerden, site yönetimi sorumlu tutulamaz. Yasa 5651, madde 5. Bu sitenin  sketchup ile alakalı hiç bir site ve diğer markalarla herhangi bir bağlantısı yoktur.

Ayrıca Yazılan makalelere yapılan yorumlar tamamiyle yorumu yapan şahısa aittir.  Yorumu yapan şahısların ad, soyad, e-mail adreslerini bildirme zorunluluğu vardır.

Aksi taktirde hiçbir yorum sisteme kayıt edilmez ve cevaplarımızın size geri dönüşümü olmaz.Sisteme kayıt edilen yorumlar tamamiyle yorumu yazan kişiye aittir.

Devlet kurum ve kuruluşları, mahkemeler yada resmi taleplerden isteğe göre  bu bilgiler devlet görevlilerine teslim edilecektir.

Bu bilgiler arasında ad, soyad, e-mail ve ip adresleri mevcuttur.  Bu bilgilerin doğruluğu tamamiyle yorumu yazan kişinin sorumluluğundadır.

Alan adlarımı sahibi yada editörleri yorumlar üzerinde hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmeyeceklerdir.

Sisteme girilen yorumlar tamamiyle yorum sahibinin sorumluluğunda olup internet sayfası sahibi yada editörleri  hiçbir şekilde zan altında bırakılamaz.

Exit mobile version